Avira v10 jau čia!

Prieš kurį laiką buvau radęs naujieną, kad Avira jau baiginėja dešimtąją nemokamo anitiviruso Avira AntiVir Personal versiją. O šiandien ji jau ir pasirodė! Kas gi naujo? Labiausiai pastebimi dalykai:

 • “GenericRepair” – pataiso jūsų kompiuterį automatiškai (greičiausiai ieško kokių šiukšlių, virusų, trina ir šalina juos; kai AK labai spyriojasi, gali praverst)
 • “ExpressInstallation” – instaliuoja Avira penkiais pelės spustelėjimais (geras, nors galėtų būt ir vienu paspaudimu)
 • “New user guidance” – išmokim lengviausio valdymo (kas pirmą kart įsidiegė, padės susipažint su aplinka)
 • “Feedback function” – tiesioginis pasiūlymų/atsiliepimų siuntimas (gal ir gerai, kartais tekdavo jiems siųsti failus, kuriuos klaidingai virusais laikydavo)

Daugiau kaip ir nėra ką pasakot – viena geriausių (sakyčiau geriausia) nemokamų (ir ne tik) antivirusinių. Jei vis tik kas neaišku, įvairios pagalbos yra prirašęs kolega Mantas.

Palyginimas su mokamomis versijomis | Išsami vartotojo instrukcija (EN) | Išvaizda: Personal_CC_EN

Siunčiamės

5 komentarai

 1. nepatiko. Visų pirma, kad riboto galiojimo, pasibaigs ir niekas nepasirūpins atnaujinti, tai negerai. Paskiau kas dar – neina nustatyti visiško automatizmo, vis tiek klausia ką daryti su virusu (nors nustatymuose suvesta, ką daryti, tai galėtų jau ir neklausti). Na ir paskutinis dalykas – po viruso suradimo ir nurodymo sunaikinti, paleidžia kažkokį keistą skanavim%Ckuris C kuris pakimba, tenka kilinti.

  • >vyr
   Na, pirma reik tiksliai išsiaiškint, prieš teigiant :)
   Galiojimas nėra ribotas, rodoma data rodo tik aktyvumo pabaigą, po to automatiškai licencija prasitęsia pati. Jei nori, gali ir pats spaust „Renew“ bet kada. Dėl klausimo apie tolesnį viruso nuosprendį – nežinau, kam neįdomu suprast ar tai tikras virusas ar koks pvz. trainer’is, visko pasitaiko. Kad ir taip, galima nuspaust, kad to pačio tipo virusus automatiškai trintų. Dėl pakibimo – matyt, jau rimtai pas tave virusas įsišaknijęs, arba kokių per didelių archyvų turi. Per kelis metus naudojimo neteko matyt užstrigusio skenavimo, išskyrus kai .iso ar kitus img failus ar spec. archyvus skenuodavo, tada tiesiog nusibosdavo laukt..

 2. Atgalinis pranešimas: KVNP # 21 | 12 savaitė | Karolis Vyčius

 3. Nu kiek naudodavausi AVIRA vis kazkokiu problemu iskildavo spiegdavo kaip kliaule man ji tai tas netinka tai tas. Kazkodėl visitel lieku ištikimas Kaspersky :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *