Kaip išsiregistruoti iš one.lt ?

Onetwo
(img: http://pipedija.laikas.lt/)

Papildydamas kolegos Manto kadaise parašytą rašinį apie one.lt blokavimą, sugalvojau parašyt, kaip iš ten išsiregistruot (jeigu kaip nors netyčia, ar būdami visai maži dėl smalsumo prisiregistravot – kaip kad ir man nutiko).

Iš tiesų tai viskas pasirodė labai paprasta, tikėjausi kažko įmantresnio. Taigi, pradedam:

 1. Nuėję į mūsų mėgstamą puslapį, suvedame savo vartotojo vardą.
 2. Suvedame slaptažodį.
 3. Spaudžiam žodelį “ĮEITI”.
 4. Naudodamiesi pelės ratuku arba šoniniu slankikliu ekrane, nukeliaujame į pačią puslapio apačią.
 5. Spaudžiame ant klausimo “Norite išsiregistruoti?” (nepamirštam atkreipt dėmesio, kaip visą tą laiką mus saugojo mūsų mylimas puslapis).
 6. Atsivėrusiame langelyje tenka vėl suvesti slaptažodį.
 7. Galiausiai spaudžiame “ištrinti”.
  Virtualioj realybėj viskas atrodo taip:

o1

o2

Viskas! Sveikinu! Na, tikrai nesudėtinga? Pasitikrinkite, ar tikrai pavyko pasišalinti, bandydami prisijungti. Jei neišeina – pavyko. Apsaugant save bei kitus, besinaudojančius kompiuteriu, belieka užblokuoti priėjimą prie pačio puslapio (nuoroda į blokavimo pamoką įrašo pradžioje). Jei tenka prisėsti prie kompiuterių ir viešose vietose, taip pat galite pasitarnauti visuomenei ir ten :)

5CAC9RJD3446

16 komentarų

 1. Tai jau taip… Po intensyvaus naudojimosi one.lt paslaugomis išsiregistruoti pasidaro tikrai techniškai sunkus uždavinys….

 2. @Aurimas
  Vienas palyginimas: dėl to pačio, kodėl yra ribojama alkoholio ir pan. dalykų reklama – priklausomybės ir neprognozuojamos pasekmės, ką jau kalbėt apie įtaką įvairiose srityse (pvz. kalbos negerbimas, kas matosi ir pas tave :().

 3. Atgalinis pranešimas: KVNP Nr. 15 | 6 savaitė | Karolis Vyčius

 4. @Jonis
  Iš facebook’o išsiregistruot neįmanoma :) galima tik padaryti anketą „neaktyvia“ (deactivate) t.y. kiti tavęs nematys savo naujienose, sąrašuose. Bet kad ir po metų galėsi prisijungt į savo profilį.

 5. Sveiki,
  kaip išsiregistruoti iš man.lt?? noriu atsisakyti pašto dežutės, kuri buvo daugiau nei 2 metus užblokuota ir neveiksni, ir vakar man jį netikėtai aktyvavo ant mano naujo tel numerio nuskaitydami įmoką )))= iš kur jie gauna tokią informacija…

  • Asmeniškai ten nesu patyręs, tai siūlyčiau rašyt patiems tinklalapio prižiūrėtojams (administratoriams) prašymą, jeigu kitaip neina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *