Kuboje leista naudotis mobiliaisiais telefonais

Atrodo kad mobilieji telefonai dabar pats įprasčiausias dalykas. Tačiau, pasirodo, kai kuriose valstybėse jais dar ir draudžiama naudotis. viena iš tokių buvo Kuba.

„Kubos gyventojams pagaliau leista naudotis mobiliuoju ryšiu. Kaip penktadienį pranešė Nacionalinės telekomunikacijų kompanijos atstovai, atitinkamą nutarimą priėmė Kubos vyriausybė. Anksčiau mobiliaisiais telefonais Kuboje galėjo naudotis tik užsienio šalių ambasadų darbuotojai, užsienio kompanijų darbuotojai ir valstybės įstaigų tarnautojai.

Iki Raulio Castro išrinkimo Kubos vadovu salos gyventojai negalėjo naudotis ir elektronine technika. Nuo šiol padėtis taip pat pasikeis.

Kaip pareiškė R. Castro, šalyje imtasi priemonių panaikinti „nereikalingus draudimus“: nuo balandžio 1 d. kubiečiai galės laisvai įsigyti kompiuterių, vaizdo grotuvų, televizorių, mikrobangų krosnelių ir kitos technikos.“ – rašo Delfi.

2 komentarai

  1. Aha aha, o mūsų Lietuvėlėj net viena mokykla akcija sugalvojo "savaitė be telefono, o su knyga" :) atidavė mokiniai trims dienoms savo telefonus direktoriui, mokytojai taip pat, o pats direktorius savąjį davė sekretorei, kad būtų lygybė. Smagu :) tik kažin ar padėjo, mokiniai tik turbūt daugiau laiko prie interneto praleido :) nors daugiausiai telefonų surinkusios klasės gavo tortus. Šioks toks paskatinimas :)

  2. Įdomu 😀 Kažin kiek jie tų mobiliakų surinko?
    Ir kaip po to atsirinko kuris kieno? Galėjo pasiimti kitų juk.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *