Lost season 4

Ši naujiena bus aktuali LOST serialo gerbėjams:

Taigi, kaip turbūt žinote LTV jau baigė rodyti 3 sezono serijas. Dabar užsienyje pradėtas rodyti 4-tasis. Kolkas parodytos 8 serijos, o sekančių tikimasi sulaukti balandžio 27 d.

P.S. ABC yra suplanavusi dar penktajį ir šeštajį (numatoma paskutinį) sezonus.

5-tasis sezonas suplanuotas rodyti 2009 m. vasario-gegužės menesiais, buvo supalnuota rodyti 16 epizodų be pertraukos. Dėl rašytojų streiko 2007 m. pabaigoje, tikėtina kad 5 sezonas turės daugiau kaip 16 epizodų, kad kompensuotų sutrumpintą ketvirtąjį (taip pat 16 epizodų).

6-tasis sezonas suplanuotas rodyti 2010 m. vasario-gegužės menesiais, bus rodoma 16 epizodų be pertraukos. Tai turėtų būti paskutinis LOST sezonas.

1 komentaras

  1. labai megstu si seriala. tikiuosi kad sestasis sezonas nebus paskutinis… nuo pat pirmos serijos LOST itraukia ir nebepaleidzia. butu tikrai gaila jei tokia puiki aktoriu komanda issiskirstytu. man labai patinka matthew fox ir evangelina lilly. kokia tikimybe kad jie dar pasirodys viename ekrane? jei yra kitu filmu ar serialu kuriuose jie vaidina kartu prasau parasykite man i arniux313@aol.com . labai lauksiu .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *